Підприємництво у галузі звірівництва США та України: порівняльна характеристика

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

За окремими показниками проаналізовано розвиток звірівництва в США та Україні, виявлено деякі подібні тенденції, які проте зумовлені різними чинниками; наведено покраїнну структуру виробництва хутросировини у світі, світові тенденції звірівництва і їх вплив на розвиток галузі в Україні. The development of fur entrepreneurship in USA and Ukraine is analyzed on the basis of certain indicators. We had manifested some similar tendencies which were caused by different reasons. We also cited the country structure of fur raw materials production in the world, world tendencies of fur production and their influence on the development of this field in Ukraine.

Скибінський О. С. Підприємництво у галузі звірівництва США та України: порівняльна характеристика / О. С. Скибінський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 231–238. – Бібліографія: 4 назви.