Архітектурно-археологічні дослідження втрачених архітектурних об'єктів (на прикладі пам'яток Галича ХІІ-ХІІІ ст.)

Видавництво Львівської політехніки

Подано основні результати опрацювання методичних принципів архітектурно- археологічних досліджень втрачених архітектурних об’єктів, які ґрунтуються на багаторічному досвіді вивчення пам’яток галицької архітектурної школи ХІІ-ХІІІ ст., розташованих на терені давнього Галича. The main results of study the methodological principles of architectural and archaeological investigations of lost architectural sites are submitted in the article. This methods are based on the lasting many years investigations of the heritages of Halych s architectural school of XII-XIII c. which located in the ancient Halych.

архітектурно-археологічні дослідження, втрачений архітектурний об ’єкт, Галицька архітектурна школа, Галич, architectural and archaeological investigations, lost architectural sites, Halych's architectural school, Halych

Лукомський Ю. В. Архітектурно-археологічні дослідження втрачених архітектурних об'єктів (на прикладі пам'яток Галича ХІІ–ХІІІ ст.) / Ю. В. Лукомський, В. М. Петрик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 674 : Архітектура. – С. 297–306. – Бібліографія: 13 назв.