Моделі технологічних процесів для статистичного аналізу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто три типи моделей технологічних операцій, які дають можливість формувати достатньо складні схеми технологічних процесів. Моделі орієнтовані на обчислення статистичних характеристик із застосуванням апарата характеристичних функцій. Three types of models of technological operations enabling formations ofdifficult schema of technological processes are examined. Models are oriented to calculation statistical characteristics with application of characteristic functions.

технолгічна операція, статистична характеристика, модель, technological operation, statistical characteristic, model

Мотика І. І. Моделі технологічних процесів для статистичного аналізу / І. І. Мотика, Л. А. Недоступ, Н. І. Нестор// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 78–81. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review