Переваги та недоліки застосування функцій Кобба- Дугласа як інструменту управління виробничими ресурсами транспортних підприємств

Стаття містить статистичну верифікацію та теоретичне обґрунтування можливості застосування виробничої функції Кобба-Дугласа як інструменту управління виробничими ресурсами транспортних підприємств. The theoretical proofs and some arguments for possibility of Kobb-Duglas product function using as the product resources management instrument at the transport service firms are here (in the article).

Гуменюк В. Я. Переваги та недоліки застосування функцій Кобба-Дугласа як інструменту управління виробничими ресурсами транспортних підприємств / В. Я. Гуменюк, Н. Б. Ярошевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 157–162. – Бібліографія: 6 назв.