Thumbnail Image

Наведено моделювання динаміки електромеханічної системи вібраційних синфазних машин з електромагнітним приводом. Виконано аналіз амплітудно- частотних характеристик електромеханічної коливальної системи за різних повітряних проміжків між якорем та осердям двотактного електромагнітного приводу. This article describes the design of dynamics of the electromechanical system the vibratory co-phased machines with an electromagnetic drive. The analysis of amplitudefrequency characteristics of electromechanical oscillating system at different air intervals between an anchor and armature core of electromagnetic drive is conducted.

Гурський М. В. Обгрунтування переваг електромеханічної системи вібраційної синфазної машини з електромагнітним приводом на основі аналізу амплітудно-частотних характеристик / М. В. Гурський, О. С. Ланець, О. В. Гаврильченко, Я. В. Шпак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 613 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 100-106. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review