Принципи побудови систем охоронної сигналізації

Thumbnail Image

Розглянуто принципи побудови систем охоронної сигналізації, особливості та способи застосування сучасних охоронних сповіщувачів, наведено їхню класифікацію; пропонується перелік вимог та завдань, які повинні враховуватись під час проектування та створення таких систем. Principles of construction of the systems of the protective signaling, features and methods of application of modern protective sensors are considered, their classification is made; the list of requirements and tasks which must be taken into account at planning and creation of such systems is offered.

Погребенник В. Д. Принципи побудови систем охоронної сигналізації / В. Д. Погребенник, Р. В. Політило // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 608 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 93–99. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review