Порівняльний аналізме тодів обліку теплової енергії індивідуальними споживачами

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснені аналіз та оцінка методів обліку теплової енергії індивідуальними споживачами. Може використовуватись у новій методиці обліку і розрахунків за спожиту теплову енергію, а також з метою оцінювання якості наданої послуги теплопостачання. Осуществлен анализ и оценка методов учета тепловой энергии отдельными потребителями. Может использоваться в новой методике учета и расчетов за использованную тепловую энергию, а также при оценке качества услуги теплоснабжения. Analysis and estimation of methods account of thermal energy by individual users. Can be used in the new method of account and calculations for the used thermal energy, and also with the purpose of evaluation quality of the given favour.

Микийчук Б. Порівняльний аналіз методів обліку теплової енергії індивідуальними споживачами / Богдан Микийчук, Василь Яцук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 66–71. – Бібліографія: 10 назв.