2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі значної кількості різноманітних джерел, передусім дипломатичних, висвітлюється дипломатична боротьба великих держав антигітлерівської коаліції навколо державної належності західноукраїнських земель в роки Другої світової війни (1939-1943).
The diplomatic struggle of the great states of the anti-fascist coalition concerning the statehood of Western Ukrainian regions during the Second World War (1939-1943) is covered in this article on the base of large number of various sources, most of them are diplomatic.

Денісов Я. Я. Західноукраїнські землі у дипломатичному протиборстві великих держав антигітлерівської коаліції в роки Другої світової війни (1939-1943 рр.) / Я. Я. Денісов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 541 : Держава та армія. — С. 144–151.