Thumbnail Image

На прикладі вібруючої рамки наводиться підбір параметрів високоефективної механічної коливальної системи з наперед обумовленою ефективністю порівняно з традиційними системами. In the article on the example of vibrating scope the selection of parameters of the high-efficiency mechanical oscillating system with the beforehand conditioned efficiency in comparing to the traditional systems is pointed .

вібруюча рамка, коливальна система, vibrating scope, oscillating system

Підбір параметрів високоефективної міжрезонансної механічної коливальної системи вібруючої рамки, створеної на основі теорії синфазних коливань / О. С. Ланець, Т. І. Кочан, Я. В. Шпак, Є. М. Махоркін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 642 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 49-53.

Endorsement

Review