Thumbnail Image

Встановлені геометричні та кінематичні залежності між параметрами системи з двома циліндричними барабанами, пружним намотувальним матеріалом і встановленим під довільним кутом до міжосьової лінії поступальним компенсатором. Диференційні рівняння руху барабанів та рухомої частини компенсатора дають змогу виконувати аналіз динаміки системи. Geometrical and kinematics dependences are set between the parameters of the system with two cylindrical drums, by resilient winding material and set under an arbitrary corner to the interaxle line by a forward compensate. Differential equalizations of motion of drums and mobile part of compensate allow to conduct the analysis of dynamics of the system.

Віннік В. М. Кінематичні та силові співвідношення в намотувальній системі з поступальним підпружиненим компенсатором / В. М. Віннік, В. І. Будзан, О. Й. Коцюмбас // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 42. – С. 58–64. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review