Методи побудови ефективних WWW-систем

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні проблеми, що виникають при побудові ефективних Веб-сайтів та підходи до вирішення цих проблем. Зокрема, досліджено основні показники ефективності сайтів та визначено методи їхнього покращання.
This paper considers main problems of development of efficient Web sites. Some approaches to resolve these problems are proposed. Particularly, main efficiency activities are analyzed and methods of theirs improvement are proposed.

Пелещишин А. М. Методи побудови ефективних WWW-систем / А. М. Пелещишин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 240–254.