Шляхи підвищення точності рухомих контактних термоперетворювачів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто шляхи підвищення точності вимірювання температури рухомих об’єктів термоперетворювачами, які переміщаються під час вимірювань. Подано рекомендації щодо оптимізації геометричних, кінематичних і динамічних характеристик рухомих контактних термоперетворювачів. Рассматриваются пути повышения точности измерения температуры движущихся объектов термопреобразователями, которые в процессе измерения движутся. Дано рекомендации по оптимизации геометрических, кинематических и динамических характеристик движущихся контактних преобразователей. The ways for temperature of movable surfaces measurement precision increasing by correction for sluggishness of device are concidered. The recomendations for optimizing of similar devices design are proposed.

Ванкевич П. Шляхи підвищення точності рухомих контактних термоперетворювачів / П. Ванкевич, О. Бурнаєв // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 83–90. – Бібліографія: 5 назв.