Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Досліджена відповідність показників фінансової звітності підприємства сучасним інформаційним потребам інституцій управління та регулювання економікою, ринкових контрагентів та інших зовнішніх користувачів. Проаналізована адекватність характеристики фінансово-економічної позиції суб’єкта ринкової економіки за показниками публічної звітності у контексті методології бухгалтерського обліку. Окреслена концептуальна спрямованість фінансової звітності відповідно до різновекторності інформаційних потреб різних користувачів та впливу на процеси стандартизації глобальних корпоративних структур. The compliance of enterprise financial statements indexes with the modern informational needs of institutions that manage and regulate economy, market agents and external users is researched. The adequacy of financial and economic position characteristics of market economy subject by the indexes of public statements according to the methodology of accounting is analyzed. The conceptual direction of financial statements according to multivector informational needs of different users and the influence of global corporative structures on standardization processes are shown.

фінансова звітність, система показників, користувачі фінансової звітності, методологічна основа бухгалтерського обліку, financial statements, system of indexes, users of financial statements, methodological basis of accounting

Пилипенко Л. М. Фінансова звітність: відповідальність сучасним інформаційним потребам управління та регулювання ринковою економікою / Л. М. Пилипенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 720 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 230–233. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review