Модель рейтингової оцінки в комп'ютерній навчальній системі

Запропоновано визначення рейтингових оцінок, які отримують студенти в комп'ютерній навчальній системі, з використанням положень теорії нечітких інтервалів та арифметичних дій над ними. Показані способи визначення параметрів нечітких інтервалів оцінок. Computer learning system student’s rating definition based on fuzzy interval theory and arythmetic operations is proposed in the paper. Rating fuzzy interval parameters obtaining methods are shown.

Єрмакова Н. А. Модель рейтингової оцінки в комп'ютерній навчальній системі / Н. А. Єрмакова, І. Д. Орлевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 177–179. – Бібліографія: 2 назви.