Низькочастотні шуми та стала HOOGE в однорідних плівкових та дротяних зразках

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Порівнюються експериментально визначені спектральні густини низько-частотних шумів в однорідних плівкових та дротяних зразках, виготовлених з одного матеріалу і з однаковим значенням електричного опору. Зроблено висновок про вплив мікроструктури зразка на спектр низькочастотних шумів. The experimentally certain spectral density of low-frequency noise in homogeneous film and wire samples made of one material and with identical meaning of electrical resistance are compared. The conclusion about influence of microstructure of a sample on a spectrum of low-frequency noise is made.

Колодій З. Низькочастотні шуми та стала HOOGE в однорідних плівкових та дротяних зразках / Зеновій Колодій, Святослав Яцишин, Андрій Колодій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 232–236. – Бібліографія: 12 назв.