Розкрито сутність концепції інтегрованості систем управління економічним розвитком машинобудівних підприємств. Базуючись на положеннях сучасної теорії систем, а також фундаментальних наукових принципах, сутність запропонованої концепції розкрито шляхом виділення її складових елементів та уточнення взаємозв’язків між ними. The article is devoted opening of essence of conception of integrating of control the system by economic development of machine-building enterprises. Being based on positions of modern theory of the systems, and also fundamental scientific principles, essence of the offered conception is exposed by the selection of its component elements and clarification of intercommunications between them.

система, інтеграція, розвиток, управління, system, integration, development, management

Георгіаді Н. Г. Інтегрованість систем управління машинобудівними підприємствами: складові елементи і взаємозв'язки між ними / Н. Г. Георгіаді, С. В. Князь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 135–141. – Бібліографія: 12 назв.