Модель оцінки інвестиційних ризиків і управління ними

Thumbnail Image

На підставі огляду літературних джерел і проведених досліджень запропоновано методику оцінки рівня ризику неточної оцінки інвестиційної привабливості підприємства і розроблено модель управління цим ризиком. In article on the grounds of checkup of the literary sources and called on studies is offered methods of the risk level estimation of the inexact estimation to investment attractiveness of the enterprise and is designed model of this risk management.

Фльорко В. А. Модель оцінки інвестиційних ризиків і управління ними / В. А. Фльорко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 195–204. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review