Зсувостійкі клеєстрижневі анкери в з'єднаннях залізобетонних конструкцій

Thumbnail Image

Наведено конструктивні рішення зсувостійких клеєстрижневих анкерів для з’єднань залізобетонних елементів як під час нового будівництва, так і під час реконструкції і підсилення існуючих споруд. Наведено методику розрахунку довжини анкерування та результати експериментальних досліджень трубчастого анкера під час зсуву. The structural decisions of shear-resistance of glue-bar anchors are resulted for connections of reinforced-concrete elements both at new building and at a reconstruction and strengthening of existent buildings. The method of calculation of length of anchoring and results of experimental researches of tubular anchor is presented at a shear.

Салійчук Л. В. Зсувостійкі клеєстрижневі анкери в з'єднаннях залізобетонних конструкцій / Л. В. Салійчук, В. Г. Кваша // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 186–191. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review