Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто можливості використання методу кореневого годографа для синтезу різних модифікацій ПІД-контролерів з бажаними динамічними характеристиками у лінійних системах автоматичного керування. Рассмотрены возможности использования метода корневого графа для синтеза различных модификаций ПИД-контроллеров с желаемыми динамическими характеристиками в линейных системах управления. The possibility of rout hodograph way for different PID-controller with settled dynamic characteristics modifications in linear automatic control systems application using are presented in this paper.

Івахів О. Особливості використання методу кореневого годографа для синтезу контролерів у лінійних системах автоматичного керування / О. Івахів, М. Наконечний // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 135–140. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review