Дослідження росту ниткоподібних кристалів PbTe

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено особливості зростання ниткоподібних кристалів (НК) PbTe методом хімічних транспортних реакцій (ХТР) у закритій йодидній системі. Вивчено вплив температури кристалізації на морфологію, кінетичні коефіцієнти кристалізації та електрофізичні властивості НК. Виявлені розмірні ефекти, зокрема залежність параметра ґратки та питомого опору від діаметра НК. Growth of PbTe whiskers by chemical transport reaction (CTR) method in closed jodide system was investigated. An influence of growth temperature on morphology, growth kinetics, and electrical properties of the whiskers was studied. Some size effects such as a dependence of lattice constant and specific resistance of the whiskers on their diameters were observed.

Островський І. П. Дослідження росту ниткоподібних кристалів PbTe / І. П. Островський, С. С. Варшава // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 401 : Електроніка. – С. 19–23 . – Бібліографія: 10 назв.