Питання моделювання зайнятості на підприємствах агропромислового комплексу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається моделювання зайнятості на підприємствах аграрного сектора економіки на підставі дослідження розподілу робочого часу, запропоновано принципи формалізації часових понять та ідентифікація величин, що використовуються в моделі. This article deals with making up models of employment at the firms of agreeculture sector of the economy which based on work time sharing research. There are principles of rate standartization and identification in the model.

Соколова Е. О. Питання моделювання зайнятості на підприємствах агропромислового комплексу / Е. О. Соколова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 325–329. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review