Вимушені поперечні коливання вала з їхнім пасивним поглиначем

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджуються нелінійні поперечні коливання вертикального валa з пасивним поглиначем цих коливань під дією періодичної збурювальної сили. На підставі отриманих результатів проаналізовано вплив періодичних сил та характеристик поглинача коливань на амплітудно-частотну характеристику вала у резонансному випадку.
The nonlinear transversal vibrations of vertical billow are explored with the passive absorber of these vibrations under the action of the periodic revolting forces. On the basis of the got results influence of periodic forces and descriptions of absorber of vibrations is analyzed on peak – frequency description of billow in resonance case.

Данилевич Т. Є. Вимушені поперечні коливання вала з їхнім пасивним поглиначем / Т. Є. Данилевич, А. П. Сеник // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 84–88.