Сумісна робота компонентів у трубобетонному конструктивному елементі

Thumbnail Image

Розглянуто методику оцінки контактної взаємодії між компонентами трубобетону при дії зовнішнього навантаження на основі моделі кладеного тіла. Розв`язок знайдено у вигляді тригонометричних рядів. In the article it's considered methods of appreciation of contact interaction between concrete filled steel tube components under the influence of external load based on model of compound solid. The solution is searched in a form of trigonometrical series.

трубобетон, складене тіло, контактне зусилля, concrete filled steel tube, compound solid, contact force

Стороженко Л. І. Сумісна робота компонентів у трубобетонному конструктивному елементі / Л. І. Стороженко, Д. А. Єрмоленко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 350–354. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review