Визначення вимог щодо якості біодизельного палива

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено вимоги до якості дизельного біопалива згідно із стандартами Польщі і Німеччини, а також згідно з технічними умовами України. Виконано дослідження за показниками якості для суміші біодизельного палива і дизельного палива у лабораторії Львівського державного аграрного університету. Визначено вимоги щодо якості біодизельного палива на Україні. Приведены требования к качеству дизельного биотоплива согласно стандартам Польши и Германии, а также согласно техническим условиям Украины. Выполнены исследования по показателям качества для смесей биодизельного топлива и дизельного топлива в лаборатории Львовского государственного аграрного университета. Определены требования к качеству дизельного биотоплива на Украине. Requirement to the of quality diesel biofuel according to Poland and Germany and as well to the technical condition, of Ukraine are notified. Research of quality indices for the mixture of biodiesel fuel and diesel fuel is made in the laboratory of L’viv State Agricultural University. Requirement to the quality of diesel biofuel in Ukraine are established.

Столярчук П. Визначення вимог щодо якості біодизельного палива / Петро Столярчук, Степан Ковалишин, Оксана Краснопольська // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 114–118. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review