Інститут присяги працівника органів внутрішніх справ: історико-правовий аспект

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто історичні особливості формування інституту присяги працівника органів внутрішніх справ та розглянуто структурні особливості тексту присяг поліції у країнах світу. Рассмотрены исторические особенности формирования института присяги сотрудника органов внутренних дел и рассмотрены структурные особенности текста присяги полиции в странах мира. The article deals with the historical features of formation of the institute of oath police officers and examined structural features oath Police countries.

органи внутрішніх справ, поліція, присяга, структура присяги, органы внутренних дел, полиция, присяга, структура присяги, law enforcement bodies, the police, the oath, oath structure

Маськовіта М. М. Інститут присяги працівника органів внутрішніх справ: історико-правовий аспект / М. М. Маськовіта // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 824. – С. 265–271. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review