Thumbnail Image

This paper considers main principles of utilitarian approach for the working out natural language interface for intellectual computer systems. Досліджено питання застосування утилітарного підходу до реалізації природмовного інтерфейсу. Проведено аналіз інших підходів Наведено приклад прикладної програми у якій реалізовано результати дослідження.

Литвин В. В. Застосування утилітарного підходу до реалізації природномовного інтерфейсу інтелектуальних інформаційних систем / В. В. Литвин, В. В. Григор’єв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 99–103. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review