Стратегічне забезпечення конкурентоспроможності підприємства

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стратегічне формування конкурентоспроможності підприємства залежить від виявлення ключових бізнес-процесів (KBPs), виробітку й узгодження критичних чинників успіху (CSFs) для створення умов впровадження реінжинірингу бізнесів-процесів та реструкторізаційних дій. Strategic forming competitiveness enterprise is depended of exposure the key business process (KBPs), work out and co-ordination the critical success factors (CSFs) for creation the conditions introduction re-engineering business process and restructuring action.

Височин В. В. Стратегічне забезпечення конкурентоспроможності підприємства / В. В. Височин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 24–31. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review