Вдосконалення системи праці на підприємстві як фактор економічного зростання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано схему проектування середовища праці, яка передбачає два етапи - визначення цілей системи праці та її формування з урахуванням певних обмежень. Після аналізу моделі управління організаційними змінами на підприємстві автори наводять рекомендації стосовно її практичної реалізації. The designing schema of working environment proposed in the article provides 2 stages: definition of the purposes of work system and its formation in view of existing restrictions. After the analysis of existing management model of enterprise’s organizational changes the authors give some recommendations concerning its practical realization.

Комарницький І. М. Вдосконалення системи праці на підприємстві як фактор економічного зростання / І. М. Комарницький, Я. І. Комарницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 92–96. – Бібліографія: 2 назви.