Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто процедуру побудови ієрархії цілей при розробленні “стратегічного набору” організації, сформульовано загальні принципи структуризації цілей різних рівнів, запропоновано методику формування каталогу систематизованих цілей діяльності організації та розроблено алгоритм визначення стратегічних цілей окремих її функціональних сфер. We have considered procedure of construction of hierarchy of the purposes during formation of "a strategic set “ the organizations, have formulated the general principles of decomposition of the purposes, have offered a technique of construction of the catalogue of the systematized purposes of activity of the organization, have offered algorithm of formation of system of the strategic purposes for a functional field of activity of the organization.

стратегія організації, ціль, ієрархія цілей, strategy of the organization, the purpose, hierarchy of the purposes

Білик М. С. Забезпечення конгруентності цілей та цільових нормативів при розробленні стратегій організації / М. С. Білик, Г. І. Кіндрацька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 127–136. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review