Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто тлумачення вітчизняними дослідниками видів кредиту та класифікацій видів кредиту за різними критеріями. Обґрунтовано необхідність систематизації видів кредиту, доповнено класифікацію видів кредиту за критерієм суб’єктів кредитних відносин, запропоновано класифікацію видів кредиту за критерієм податкових наслідків залучення підприємством позикових коштів. The scientific work is devoted to investigation and analyses of credit classification and criteria of classifications. In the article the authors substantiate the necessary of systematization of credit classifications and propose to supplement classification of credit with criteria of credit relations subjects. The author credit classification by taxes result criteria are presenting where.

Ярошевич Н. Б. Класифікація видів кредиту за критерієм податкових наслідків залучення підприємством позикових коштів / Н. Б. Ярошевич, М. К. Колісник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 599 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 204–209. – Бібліографія: 17 назв.