Thumbnail Image

Розглядається практичний метод розрахунку поперечної арматури у плитах безбалочних безкапітельних перекрить. Продавлювання потрактовано як опір плити руйнуванню за похилими перерізами, а не як зріз за умовною поверхнею зрізаної піраміди. A practical method of designing transverse reinforcement in mushroom slab constructions without capitals is considered. Punching shear is viewed not as shear along the conditional surface of the truncated pyramid, but as crack strength of the slab along the crosssection.

Дорошкевич Л. О. Розрахунок похилих перерізів залізобетонних плит безбалочних безкаштельних перекрить / Л. О. Дорошкевич, С. Б. Максимович, Б. Ю. Максимович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 81–86. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review