Методи і засоби технічного захисту інформації на абонентських телефонних лініях

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано загрози для інформації на абонентських телефонних лініях. Наведено огляд і характеристику методів та засобів захисту від прослуховування приміщень через абонентські телефонні лінії, а також захисту телефонних повідомлень від перехоплення на ділянці абонентських телефонних ліній. The security threats on subscriber telephone loops are described. The protecting methods and means against listening of building spaces through subscriber telephone loops and also the protecting methods and means against telephone messages interception in the subscriber telephone loops section are reviewed and described.

абонентські телефонні лінії, захист телефонних повідомлень, telephone loops are described, means against telephone messages interception

Хома В. В. Методи і засоби технічного захисту інформації на абонентських телефонних лініях / В. В. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 87–93. – Бібліографія: 12 назв.