Мотивування управлінських працівників на вітчизняних підприємствах

Thumbnail Image

Розглянуто роль мотивування управлінських працівників в організації, сформовано групи працівників відповідно до всіх складових процесу функціонування і діяльності організації, запропоновано застосовувати коефіцієнти, які сприятимуть удосконаленню мотивування і підвищенню продуктивності праці управлінських працівників. The role of the motivations of organizational administration workers is defined, the groups of workers according to all the constituent parts of the formation and activity of the organization are formed, it is offered to the coefficients of motivation and rise of the labour productivity.

Процик І. С. Мотивування управлінських працівників на вітчизняних підприємствах / І. С. Процик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 185–189. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review