Національний університет “Львівська політехніка”

Висвітлено найважливіші результати фундаментальних та прикладних досліджень в галузі геофізики, отримані науковцями Карпатського відділення ІГФ впродовж 1991-2011 рр. Освещено основные результаты фундаментальных и прикладных исследований в области геофизики, полученные в карпатском отделение ИГФ в 1991-2011 гг. The main results of fundamental and applied investigations in the field of geophysical studies, which were drawn in the Carpathian Branch of IGPH during 1991 – 2011 yrs. are reported.

геомагнетизм, сейсмологія, електрометрія, фізичне і математичне моделювання, геомагнетизм, сейсмология, электрометрия, физическое и математическое моделирование, geomagnetism, seismology, electric-metering, physical and mathematical modeling

Максимчук Ю. В. 20-річчя Карпатського відділення інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України / В. Ю. Максимчук, О. Я. Сапужак // Геодинаміка.– 2011. – № 2 (11). – С. 7–10.