Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті обґрунтовується методика використання програмних засобів для оцінювання якості тестів у інформаційній системі Logit, яка розробляється за допомогою вільного програмного забезпечення на базі електронного ресурсу Криворізького державного педагогічного університету.The article substantiates the method of using software tools for evaluating the quality tests in the information system Logit, which is developed by free software based electronic resource Krivoy Rog State Pedagogical University.

тестовий контроль, інформаційна система Logit, програмні засоби, вільне програмне забезпечення, test control, information system Logit, software, free software

Жулаєва В. О. Методика та програмні засоби оцінювання якості тестів в інформаційній системі LOGIT / В. О. Жулаєва // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 110–113. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review