Соціальні детермінанти правового впливу

Видавництво Львівської політехніки

Здійснюється аналіз соціальних детермінант правового впливу. Висвітлено особливості суспільних відносин, які потребують нормативного регулювання. Визначено місце правових норм серед інших соціальних регуляторів суспільних відносин. The article characterized the social determinants of legal action. Shown the specific features of social relations that require regulation. Defined the place of legal norms from other social regulators of public relations. Осуществляется анализ социальных детерминант правового воздействия. Освещены особенности общественных отношений, требующих нормативного регулирования. Определено место правовых норм среди других социальных регуляторов общественных отношений.

право, правовий вплив, правова норма, суспільні відносини, law, legal impact, the legal norm, public relations, право, правовое воздействие, правовая норма, общественные отношения

Настасяк І. Соціальні детермінанти правового впливу / І. Настасяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 76–82. – Бібліографія: 13 назв.