Аспекти корпоративного управління в умовах реформування структури власності

Thumbnail Image

В даній статті розглядається розвиток і становлення корпоративного управління в Україні. Даються рекомендації щодо його вдосконалення в умовах реформування структури власності на основі закордонного досвіду корпоративного управління. In this report the development and formation of corporate management in Ukraine are viewed upon. There are given recommendation on its improvement on the basis of foreign countries experience of corporate management under the conditions of property structure reforming.

Кузьмін О. Є. Аспекти корпоративного управління в умовах реформування структури власності / О. Є. Кузьмін, М. В. Колісник, В. В. Полякова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 161–164. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review