Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконано дослідження та обґрунтовано можливість залучення теорії спікання і відповідно поверхневого ступеня вільності основного рівняння термодинаміки до вивчення експлуатаційних змін параметрів термометричних матеріалів. Проведены исследования и обоснована возможность привлечения теории спекания и соответственно поверхностной степени свободы основного уравнения термодинамики для изучения эксплуатационных изменений параметров термометрических материалов. According to experimental investigations, it was shown the possibilities of the sintering theory and surface step of freedom in the main equation of thermodynamics for studying the thermometric materials.

Гамула П. Технологічно-термодинамічні аспекти експлуатаційних змін параметрів термометричних матеріалів / Павло Гамула, Ігор Курітник, Богдан Стадник, Святослав Яцишин // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2005. – Випуск 65. – C. 55–59. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review