Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено фактори, які впливають на ефективність контролювання і регулювання інноваційного розвитку підприємств. Під час дослідження ідентифіковано, класифіковано й оцінено вплив факторів на рівень ефективності управління інноваційним розвитком підприємства. Використання результатів проведеного дослідження на практиці сприятиме об’єктивності оцінювання ефективності управління інноваційною діяльністю. Factors which influence on efficiency controls and adjusting of innovative development of enterprises are explored in the article. It is identified in the process of research, classified and appraised influence of factors on the level of efficiency of management by innovative development of enterprise. The use of results of the conducted research in practice will be instrumental in objectivity of evaluation of efficiency of management by innovative activity.

Князь С. В. Аналіз та оцінювання факторів, що впливають на ефективность контролювання та регулювання інноваційного розвитку підприємства / С. В. Князь, В. А. Новицький, О. В. Князь// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 169–176. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review