Моделювання залишкових пластичних деформацій в зварних з'єднаннях

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

На основі узагальнення відомих експериментальних даних і отриманих числовими методами результаттів розподілу зварювальних напружень запропоновано множину тензорних функцій для описання поля залишкових пластичних деформацій. In article the kind of functions for the description of plastic welding deformations for different classes of steel is analysed. Suggested function for field description of residual plastic deformations in steels liable to temper.

Дзюбик А. Р. Моделювання залишкових пластичних деформацій в зварних з'єднаннях / А. Р. Дзюбик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 123–127. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review