Наведено результати експериментального дослідження коефіцієнта регулювального об'єму двосекційних резервуарів дощових стічних вод проточного типу. Подано порівняння коефіцієнта регулювального об'єму для двосекційних та односекційних резервуарів. The results of expérimental investigation of régulation volume coefficient of two-sectional stormwater storage tanks are presented in the paper. Comparison of regulation volume coefficient is given for two-sectional and one-sectional storm-water storage tanks.

коефіцієнт регулювального об'єму, двосекційний резервуар дощо­вих стічних вод, regulation volume coefficient, two-sectional stormwater storage tank

Вплив коефіцієнта співвідношення площ двосекційного резервуара дощових стічних вод проточного типу на його регулювальний об`єм / В. М. Жук, Л. І. Вовк, І. Ю. Попадюк, В. Г. Павлишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 178–184. – Бібліографія: 8 назв.