2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконано порівняння параметрів коливань визначених за відомими методиками, за допомогою математичного моделювання та натурних вимірювань.
Has lead comparison of parameters of fluctuations certain on known techniques, by means of mathematical modelling and by measurements.

Зоценко М. Л. Дослідження динамічних характеристик коливань ґрунту від відстані при забиванні одиничних паль / М. Л. Зоценко, О. В. Бандуріна // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 128–134.