Відкритий доступ до наукових інформаційних ресурсів: американський досвід

Видавництво Львівської політехніки

Подано опис основних лінгвістичних понять, на які звертають увагу американські науковці на сторінках американського часопису “Журнал з бібліотекознавства та соціальних комунікацій”. This article describes the basic linguistic concepts, which are paid attention to by American scholars on the pages of U.S. magazine “The Journal of Librarianship and Scholarly Communication”.

scholary communication, open access, data citation, accessibility quotient, institutional repository, наукова комунікація, відкритий доступ, цитування данних, коефіцієнт доступності, інституційний репозитарій

Кунанець Н. Е. Відкритий доступ до наукових інформаційних ресурсів: американський досвід / Н. Е. Кунанець, Н. В. Веретеннікова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 783 : Інформаційні системи та мережі. – С. 354–361. – Бібліографія: 17 назв.