Видавництво Львівської політехніки

Наведено результати розроблення та дослідження параметрів енергоефективного гальваномагнітного сенсорного пристрою з високою електромагнітною завадостійкістю. Енергоефективність забезпечується імпульсним режимом вимірювання з Wake-up механізмом циклічного переходу між короткочасними тактами вимірювання та тривалими паузами з вимкненим колом живлення сигнального перетворювача. Електромагнітна завадостійкість реалізується двотактним різницевим вимірюванням з протилежним напрямком струму холлівського сенсора в суміжних тактах. Представлены результаты разработки и исследования параметров энергоэффективного гальваномагнитного сенсорного устройства с высокой электромагнитной помехоустойчивостью. Энергоэффективность обеспечивается импульсным режимом измерения с Wake-up механизмом циклического перехода между кратковременными тактами измерения и длительными паузами с разомкнутой цепью питания сигнального преобразователя. Электромагнитная помехоустойчивость реализуется двухтактным дифференциальным измерением с противоположным направлением тока сенсора Холла в смежных тактах.

Енергоефективний гальваномагнітний сенсорний пристрій з високою електромагнітною завадостійкістю / Зенон Готра, Роман Голяка, Іван Гординюк, Тетяна Марусенкова, Вікторія Ільканич // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 87–95. – Бібліографія: 11 назв.