Наведено результати дослідження впливу комплексних модифікаторів на реологічні та фізико-механічні властивості дрібнозернистого бетону. In this article are presented of the research influence integrated modified on technological and physical – mechanical properties small – grainy concrete.

додаток-модифікатор, дрібнозернистий бетон, addition-modified, small-grainy concrete

Шевчук Г. Я. Дослідження впливу додатків модифікаторів на властивості дрібнозернистого бетону / Г. Я. Шевчук, Ю. М. Собко, Б. М. Навогольник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 343–346. – Бібліографія: 5 назв.