Стилі керівництва: сутність та характерні риси

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Сучасний стан економіки України характеризується пошуком на підприємствах ефективних важелів та інструментів здійснення виробничо-господарської діяльності. Посилення ролі приватної власності, розвиток фондового ринку, активізація зовнішньоекономічної діяльності вимагають удосконалення механізму управління організаціями, пошуку ефективних стилів керівництва як найважливішого чинника впливу на працівників з метою досягнення поставлених цілей. The current state of economy of Ukraine is characterised by trying to establish effective levers and instruments of production and economic activity. The strengthening of the role of private property, the development of the stock market., the activation of foreign economic activity require the improvement of the organizations management mechanism , the establishment of effective management styles as the most important factor of the influence on employees in order to achieve their goals.

стиль керівництва, стиль лідерства, метод керівництва, влада, лідерство, управління, керівництво, management style, leadership style, power, leadership, leadership

Саврук О. Ю. Стилі керівництва: сутність та характерні риси / О. Ю. Саврук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 387–393. – Бібліографія: 10 назв.