Досліджено особливості в проектуванні збірно-монолітних складених залізобетонних оболонок покриттів.This article is devoted to investigation of the peculiarities in design of the prefabricatedmonolithic of the formed of the reinforced – concrete shells.

залізобетонна оболонка, деформативність, критичне навантаження, reinforced concrete shell, deformativeness, critical load

Дорофєєв В. С. Особливості проектування збірно-монолітних складених залізобетонних оболонок покрить / В. С. Дорофєєв, Г. П. Коломійчук// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 11–15. – Бібліографія: 21 назва.