Видавництво Львівської політехніки

Пропонується загальний огляд засобів, необхідних для створення інтерфейсу користувача віртуального вимірювального приладу, описано створення засобів відображення вимірювальної інформації як власних елементів управління в інтегрованому середовищі розроблення Qt Creator. Подано опис розроблених елементів відображення інформації та наведено фрагменти програм. Предлагается общий обзор средств, которые необходимы для создания интерфейса виртуального измерительного прибора, описано создание средств отображения измерительной информации как собственных элементов управления в интегрированной среде разработки Qt Creator. Представлено описание разработанных элементов отображения информации и приведены фрагменты программ. A general overview of tools that are needed to create the user interface of the virtual meter, described the creation of display measurement information as their own controls, an integrated development environment Qt Creator. The description of the developed elements display are pieces of information and applications.

Озгович А. Засоби відображення вимірювальної інформації у середовищі програмування QT CREATOR / Андрій Озгович, Олена Тищенко, Тарас Домінюк // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014. – Випуск 75. – С. 92–97. – Бібліографія: 6 назв.