2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто декілька конструкцій двомасового вібраційного транспортера-мані- пулятора з багатокомпонентними коливаннями, створених за допомогою твердотільного комп’ютерного моделювання в середовищі системи AutoCAD. Досліджено вплив конструктивних параметрів транспортера на власні частоти кутових коливань.
Some constructions of two-mass vibratory conveyor-manipulator with multi-component oscillations are considered. They have been created by means of the computer solid modeling in AutoCAD system. The influence of conveyor’s constructive parameters on natural torque frequencies is investigated.

Врублевський І. Й. Дослідження кутових коливань конструкцій двомасового вібротранспортера-маніпулятора з багатокомпонентними коливаннями / І. Й. Врублевський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 55–57. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).