Наведено результати випробування огороджувальної конструкції із монолітного пінобетону на вогнестійкість за теплоізолюючою здатністю. Запропоновано методику випробування та представлено результати натурного вогневого експерименту. The testing of the thermo isolating fire resisting properties of cast-in-place foam concrete walling is considered in the article. The testing method is proposed, the results of on location testing are presented.

Демчина Б. Г. Дослідження вогнестійкості фрагмента огороджувальної конструкції із монолітного пінобетону / Б. Г. Демчина, А. П. Половко, В. С Фіцик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 76–80. – Бібліографія: 3 назви.